Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

BoraJet Hava Yolları Hakkında

Borajet Havayolları Uçak Bileti Satışları

Havacılık sektöründe Türkiye’de yıllardır hizmet veren borajet havayolları aynı zamanda yük taşımacılığı yapan köklü bir havayolu şirketidir. Her fırsatta müşterisinin memnuniyetini düşünen borajet havayolları aynı zamanda ucuz uçak bileti satışları ile de en çok tercih edilen havayolu şirketi olmuştur. Borajet ucuz uçak bileti satışları internet üzerinden belli tarihler gözetilmeden her güne özel olarak yapılmaktadır. İnternet üzerinden satın alacağınız borajet uçak biletinizde tarih ya da saat değişikliği yapabilirsiniz. Dilerseniz açık tarihli uçak bileti satın alabilirsiniz. Açık tarihli uçak biletinizi dilediğiniz tarihe aktif ettirerek kullanabilirsiniz. Uçak bileti satın almalarınızı kredi kartı işlemleri ile yaparak ayrıca ekstra para puan kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kazandığınız para puanları biriktirerek daha sonraki uçak bileti satın almalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca uçak bileti vergilerinizi ödeyebilirsiniz

Borajet En Uygun Uçak Bileti

Firmaya ait uçak bileti satışları internet üzerinden yapılmaktadır. Tek kullanımlık şifreleme işlemi sayesinde güvenli bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi sisteme girerek uçak bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle belli tarihler beklemeden her güne özel olarak sunulan ucuz uçak bileti satışları yapılmaktadır. Firmanın hizmet kalitesine ne kadar yüksek ise uçak bileti fiyatları o kadar cazip fiyatlıdır. Aynı zamanda sunulan ikramlar için ekstra ücret alınmamaktadır. Sabah erken saatli uçuşlarda taze sıkılmış meyve suları ücretsiz olarak müşterilerine sunulmaktadır. Ayrıca müşterinin istediğine göre özel ikramlar hazırlanmaktadır. Yapılan sunumlarda yolcunun dini inanışına göre etli yiyecekler servis edilmektedir. Borajet uygun fiyatlı uçak bileti satışları arasında aynı zamanda ücretsiz ikramlar yapan özel bir havayolu şirketidir. Ücretsiz ikramlar arasında sıcak, soğuk içecekler hafif atıştırmalık sandviçler mevcuttur. Ayrıca sağlık sorunu olan müşterilerine uçağa kadar tekerlekli sandalye hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Uçuş sonrası ücretsiz servis imkanı mevcuttur.

Borajet İndirimli Uçak Bileti

Havacılık sektöründe öncü kuruluş olan borajet havayolları indirimli uçak bileti satışları ile en çok tercih edilen havayolu şirketidir. borajet indirimli uçak bileti alımlarınızı internet üzerinden kredi kartın işlemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı işlemlerinizde aynı zamanda ekstra para puan kazanma şansına sahipsinizdir. Kazanacağınız para puanla ile uçak bileti vergi ücretlerinizi ödeyebilirsiniz. Borajet indirimli uçak bileti alımı internet üzerinden gideceğiniz noktayı belirleyerek satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz tarihte ya da saatte değişiklik yapma hakkına sahipsinizdir ya da biletinizi açık tarihli olarak rezerve ettirebilirsiniz. İnternet üzerinden satın alacağınız uçak biletinizde dilerseniz onay işlemi yaptırmadıysanız geri iade edebilirsiniz geri iade işlemlerinde belli miktar cezai işlem uygulanmaktadır.

Borajet Promosyonu Uçak Bileti Satışları

Firmaya ait Promosyonlu uçak bileti satın alımlarınızı internet üzerinden kolaylıkla ve kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız borajet uçak bileti tarihinde ya da saatinde değişiklik yapma hakkına sahipsinizdir. İnternetten satın alacağınız uçak biletin bilgileri dilerseniz cep telefonunuza dilerseniz mail adresinize bildirilmektedir. Ayrıca ücretsiz olarak uçuş günü sistem tarafından hatırlatma yapılmaktadır. Havaalanında sunulan hizmetler arasında bagaj teslim işlemleriniz en güvenli şekilde yapılmakta ve bagajınıza ait etiketleme işlem numarası bilgisi müşteriye verilmektedir. Ağzı açık bagajlar müşteri hizmetleri tarafından teslim alınmamaktadır. Bagaj ağırlığınız en fazla otuz iki kilo gram olmalıdır. Uçuş esnasında yanınıza alacağınız bagajın ağırlığı en fazla beş kilo gram olmalıdır. Ve sıvı içer madde olmamalıdır. Bagajlarınızda kesici ve ya ateşli aletler var ise havaalanını güvenliğine bildirerek teslim alınmamaktadır. Bagaj ağırlığınız standartların üzerinde ise ekstra ücrete tabidir. Özellikle sıvı içerikli bagajlar kesinlikle kabul edilmemektedir. Borajet havayolları merkez üstü Sabiha gökçen havayollarında bulunmaktadır. Ve belli noktalara ücretsiz servis imkanı sunulmaktadır. Firma yolcu taşımacılığının yanı sıra yük taşımacılığı da yapan özel ve köklü bir havayolu şirketidir. Borajet Promosyonlu uçak bileti satışları internet üzerinden yapılmaktadır.

Borajet Avantajlı Uçak Bileti Nereden Alınır

Özellikle günümüzde havacılık sektöründe her geçen gün büyüyen ve gelişen borajet havayolları her zaman müşterisinin memnuniyetini kazanmış bir havayolu şirketidir. Firmanın değişmeyen ilkeleri arasında koşullar ne olursa olsun müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Her müşterisi ile özel olarak ilgilenen güler yüzlü personeli gerek havaalanında gerekse uçuş esnasında yolculara kaliteli hizmet sunmaktadır. Uçuş öncesi bilgilendirme havaalanında anons olarak yapılmaktadır. Yurt içi seyahatlerinde en az bir saat öncesinde havaalanında olunması gereklidir ve bilet onay işlemleri yapılması gereklidir. Onayı alınmış uçak biletlerinde tarih ve ya saat değişikliği yapılmamaktadır. Borajet en ucuz uçak bileti satın almalarınızda geri iade işlemlerinde cezalı olarak iade alınmaktadır. İnternet üzerinden satın aldığınız uçak biletlerinizde tarih ve saat değişikliği yapma hakkına sahipsinizdir. ya da uçak biletinizi açık tarihli olarak rezerve ettirebilirsiniz. Açık tarihli uçak biletlerin kullanma süresi altı aydır. Altı ay boyunca kullanmadığınız açık tarihli uçak biletiniz sistem tarafından iptal edilmektedir. Müşteriye açık tarihli uçak bileti bilgileri satış esnasında verilmektedir. Ve süresi dolmadan önce ücretsiz olarak hatırlatma ve bilgilendirme yapılmaktadır. 

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Ucakbiletivip.com'dan en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: